O nas

Istniejemy na rynku
od 1999 roku.

Przez szereg lat zdobywaliśmy cenne doświadczenie w obsłudze czarterów na wspaniałych Mazurskich Jeziorach, co zaowocowało rzeszą zadowolonych klientów. Port, z którego korzystamy mieści się w PTTK Wilkasy k/Giżycka nad jeziorem Niegocin. Naszą dewizą jest niezmiennie, zadowolenie klienta pod każdym możliwym względem.

Zapraszamy do
czarteru jachtów!

Ostatnio dodane wpisy:

Jeżeli jesteś miłośnikiem żeglowania, kochasz piękno przyrody, smakowitą kuchnię i wspaniałe zabytki, koniecznie zawitaj na Mazury. To miejsce, w którym szybko zapomnisz o codziennej rutynie, zrelaksujesz się i przeżyjesz niezapomniane chwile…

Jachtem w niezapomniany rejs po mazurskich jeziorach!

 

 

Od 1999 roku pomagamy turystom podziwiać piękno mazurskiej przyrody z pokładu jachtów. Naszą specjalnością jest wynajem jachtów wysokiej jakości, które dumnie przemierzają mazurskie jeziora. Oferujemy czarter jachtów żaglowych Maxus 33.1 RS Prestige oraz jacht motorowy Futura 860 Plus, które spełniają wszystkie wymogi bezpiecznej żeglugi. Nasze jachty to nowoczesne, solidne i komfortowo urządzone jednostki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających żeglarzy. 

Rozbudowana sieć kanałów łączących jeziora, w tym najdłuższy, liczący 88 kilometrów Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, to doskonała okazja, aby żeglując pięknym jachtem poznawać ten malowniczy i przyjazny turystom region. Port, z którego korzystamy, mieści się w PTTK Wilkasy obok Giżycka, nad malowniczym jeziorem Niegocin. Czarter jachtów w tak pięknym miejscu jak Mazury, to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Już teraz zobacz naszą ofertę lub czytaj dalej, dlaczego warto zjawić się na Mazurach.

Wyjątkowa kraina z nowoczesną infrastrukturą…

Praktycznie każdy, kto do nas przybędzie, głośno mówi, że Pojezierze Mazurskie to kraina wyjątkowa. To właśnie tutaj na własne oczy można zobaczyć przepiękne kormorany, czaple czy perkozy. Podziwiać rzadką roślinność w Wigierskim Parku Narodowym czy Mazurskim Parku Krajobrazowym. Żeglować, pływać, spacerować i jeździć rowerem…

Obecność Polski w Unii Europejskiej pozwoliła na znaczącą modernizację oraz rozwinięcie zarówno mazurskich miast jak i portów, które stały się prawdziwymi turystycznymi centrami. Obecnie Mazury to:

  • bogata oferta gastronomiczna
  • szeroki wybór hoteli, prywatnych gospodarstw agroturystycznych, pól kempingowych i namiotowych
  • wiele nowoczesnych parków wodnych, ośrodków rozrywkowych itd.

 

Mazury – 7 Cud Natury

Wyjątkowe walory Pojezierza Mazurskiego docenili także międzynarodowi eksperci. Mazury zostały wybrane do ścisłej czołówki 28 najpiękniejszych regionów całego świata i walczą o miano jednego z 7 Nowych Cudów Natury. Wśród konkurentów do tego miana wyliczyć można chociażby takie znane na całym świecie miejsca, jak: Wielki Kanion w USA, australijską Wielką Rafę Koralową czy Wyspy Galapagos.

Poczuj klimat prawdziwego cudu świata… Zapraszamy!

Nasze Jachty

logo

biuro@longyacht.pl

+48 517 760 895

Niegocińska 1, 11-500 Wilkasy, POLSKA