PARAMETRY TECHNICZNE:
Długość kadłuba - 800 cm
Szerokość całkowita - 270 cm
Zanurzenie min/max - 35-150 cm
Liczba koi - 8 (6+2)
Wysokość w kabinie – 180 cm
Ożaglowanie – grot + fok 31 m2
Silnik zaburtowy – 4-6 KM

 
Co kryje się pod nazwą RAPTOR 26?

RAPTOR 26 to nie tylko jacht. To grupa ludzi, pasjonatów żeglarstwa. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem na wodach śródlądowych oraz na morzach, postanowiliśmy unowocześnić produkt, dobrze znany na polskich i międzynarodowych akwenach. Dzięki temu RAPTOR 26 jest bezpieczny, komfortowy i posiada doskonałe właściwościach nautycznych. Dzięki indywidualnej zabudowie wnętrza i jednostkowo dobranemu wyposażeniu jacht RAPTOR z sukcesem spełni wymagania naszych klientów
 

p1030938 p1030944 p1030951 

 

Jaki jest RAPTOR 26?
RAPTOR 26 to jacht dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo, ale także „regatowe zacięcie”. Szybki, zwrotny jest jednym z najszybszych jachtów turystycznych w swojej klasie na Mazurach. Przestrzenne zagospodarowanie wnętrza pozwala na wygodne spędzenie urlopu na wodzie.
 

 
OPIS JACHTU

RAPTOR 26 to jacht, który zadowoli wielbicieli wygody, regatowych pasjonatów, sympatyków turystycznych wypraw oraz miłośników bezpiecznego żeglowania w rodzinnym gronie. Smukła sylwetka sprawia, że jacht jest szybki i zwrotny. Konstrukcja RAPTORA 26  czyni go jednym z najszybszych turystycznych jachtów pływających na Mazurach. Przestronny kokpit zapewnia komfortowe żeglowanie nawet ośmioosobowej załodze w cieniu doskonałych żagli. Jeżeli jednak brak towarzyszy do wspólnej podróży, RAPTOR 26 doskonale nadaje się także do prowadzenia go w pojedynkę. Wysokiej jakości wykończenie wnętrza i świetne zagospodarowanie sprawia, że wypoczynek po całym dniu na wodzie to prawdziwa przyjemność.
 

OFERTA DLA FIRM CZARTEROWYCH
Jeżeli chcesz powiększyć swoją flotę, proponujemy zakup laminatów wraz z zabudową. Dzięki takiej inwestycji, można dokończyć jacht wedle własnych standardów i upodobań. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.

logo

biuro@longyacht.pl

+48 517 760 895

Niegocińska 1, 11-500 Wilkasy, POLSKA